Nagrody w dziedzinie sportu - 2017

Nagrody Marszałka Województwa Śląskiego za wybitne osiagniecia sportowe zawodników w 2017 roku
  1. Michelle Rejdak boks/junior 06 Kleofas AZS AWF Katowice 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  2. Dominik Hawrankowski boks/junior Jaworznicki Klub Bokserski "Jawor" Team Jaworzno 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  3. Rafał Wit podnoszenie ciężarów/junior WSSiRN "Start" Katowice 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  4. Bartosz Bogacz podnoszenie ciężarów/junior WSSiRN "Start" Katowice 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  5. Janusz Rokicki lekkoatletyka/senior Integracyjny KS Cieszyn 3 miejsce w Mistrzostwach świata Seniorów
  6. Angelika Wątor szermierka/młodzieżowiec Zagłebiowski Klub Szermierczy Sosnowiec 3 miejsce w Mistrzostwach Europy Młodzieżowców
  7. Bartosz Staszulonek szermierka/junior Piast Gliwice 2 miejsce w Mistrzostwach świata Juniorów
  8. Damian Michalak szermierka/junior Piast Gliwice 2 miejsce w Mistrzostwach świata Juniorów
  9. Barbara Brych szermierka/junior UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  10. Oskar Safarian boks/junior MOSM Bytom 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  11. Damian Durkacz boks/junior KS Spartan Knurów 3 miejsce w Mistrzostwach Europy Młodzieżowców
  12. Oliwia Dąbrowska strzelectwo sportowe/ junior Śląskie Towarzystwo Strzeleckie Tychy 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  13. Wioletta Pawluczek strzelectwo sportowe/ junior Śląskie Towarzystwo Strzeleckie Tychy 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  14. Justyna Iskrzycka kajakarstwo/młodzieżowiec KS AZS AWF Katowice 1 miejsce w Mistrzostwa świata Młodzieżowców
  15. Paulina Paszek kajakarstwo/młodzieżowiec KS AZS AWF Katowice 1 miejsce w Mistrzostwa świata Młodzieżowców
  16. Justyna Święty-Ersetic lekkoatletyka/senior KS AZS AWF Katowice 3 miejsce w Mistrzostwach świata Seniorów
  17. Martyna Swatowska szermierka/młodzieżowiec KS AZS AWF Katowice 1 miejsce w Mistrzostwach Europy Młodzieżowców
  18. Beata Pacut judo/ młodzieżowiec GKS Czarni Bytom 3 miejsce w Mistrzostwach Europy Młodzieżowców
  19. Patryk Walczyk judo/junior GKS Czarni Bytom 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  20. Patryk Łoziak judo/junior GKS Czarni Bytom 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  21. Dominik Majowski judo/junior GKS Czarni Bytom 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  22. Paulina Dziopa judo/junior GKS Czarni Bytom 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  23. Julia Kowalczyk judo/junior KS Polonia rybnik 3 miejsce w Mistrzostwach Europy Juniorów
  24. Jakub Siebler piłka wodna/junior WTS Polonia Bytom 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  25. Adrian Moś piłka wodna/junior WTS Polonia Bytom 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  26. Michał Wiśniowski piłka wodna/junior WTS Polonia Bytom 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  27. Paweł Wotzka piłka wodna/junior WTS Polonia Bytom 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  28. Miłosz Chudy piłka wodna/junior WTS Polonia Bytom 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  29. Jakub Kawka piłka wodna/junior WTS Polonia Bytom 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  30. Radosław Paczyna piłka wodna/junior WTS Polonia Bytom 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  31. Jakub Struzik piłka wodna/junior WTS Polonia Bytom 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  32. Mateusz Bomba piłka wodna/junior WTS Polonia Bytom 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  33. Aleksander Guzy piłka wodna/junior WTS Polonia Bytom 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  34. Wojciech Babula piłka wodna/junior WTS Polonia Bytom 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  35. Patryk Cebo piłka wodna/junior WTS Polonia Bytom 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  36. Piotr Kuczera judo/młodzieżowiec KS Kejza Team Rybnik 3 miejsce w Mistrzostwach Europy Młodzieżowców
  37. Sylwia Zyzańska łucznictwo/junior LKS Łucznik Żywiec 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  38. Jakub Kuzia surfing/junior Silesia Surf/ Śląskie Stowarzyszenie 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  39. Szymon Bereza piłka siatkowa/junior KS Jastrzębski Węgiel 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  40. Adrian Hołdys piłka siatkowa/junior KS Jastrzębski Węgiel 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  41. Robert Lejawa piłka siatkowa/junior KS Jastrzębski Węgiel 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  42. Bartosz Makoś piłka siatkowa/junior KS Jastrzębski Węgiel 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  43. Robert Predecki piłka siatkowa/junior KS Jastrzębski Węgiel 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  44. Sebastian Bartecki piłka siatkowa/junior KS Jastrzębski Węgiel 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  45. Jakub Turski piłka siatkowa/junior KS Jastrzębski Węgiel 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  46. Jakub Bąk piłka siatkowa/junior KS Jastrzębski Węgiel 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  47. Gabriel Gonera piłka siatkowa/junior KS Jastrzębski Węgiel 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  48. Maciej Krysiak piłka siatkowa/junior KS Jastrzębski Węgiel 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  49. Marcin Kukulski piłka siatkowa/junior KS Jastrzębski Węgiel 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  50. Bartłomiej Kuryło piłka siatkowa/junior KS Jastrzębski Węgiel 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  51. Igor Oziabło piłka siatkowa/junior KS Jastrzębski Węgiel 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  52. Radosław Gil piłka sitkowa/junior KS Jastrzębski Węgiel 1 miejsce Mistrzostwach świata Juniorów