Ta strona używa cookies. OK Szczegółowe informacje na ten temat znajdą Państwo w polityce prywatności

/Konkursy NPP/Edycja 2015/Projekt konkursowy

Projekt konkursowy
Przebudowa, rozbudowa i nadbudowa budynku biurowego na Zakład Aktywności Zawodowej
Bytom
ul. Strzelców Bytomskich 131b, teren byłej KWK

Projekt

Lp. Imię i nazwisko Adres Udział [%] Telefon E-mail
1. Grzegorz Bednarczyk 0
2. Damian Zwarycz 0

Liderzy

Lp. Nazwa Adres Imiona i nazwiska Dane kontaktowe
1. Prezydent Miasta Bytomia ul. Parkowa 2, 41-902 Bytom Damian Bartyla 32 281 20 51, um@um.bytom.pl

O projekcie

Przedmiotowa inwestycja dotyczyła przebudowy, rozbudowy i nadbudowy budynku biurowego na Zakład Aktywności Zawodowej o profilu restauracyjnym wraz ze zmianą sposobu jego użytkowania.
Powstał obiekt o standardzie dostosowanym do potrzeb i wymagań współczesnych obiektów prowadzących rehabilitację zawodową i społeczną osób z niepełnosprawnością w stopniu znacznym i umiarkowanym, stanowiący  ważny punkt w rehabilitacji społecznej i zawodowej osób niepełnosprawnych, pozwalającej na podjęcie przez nie zatrudnienia na otwartym rynku pracy.

W Zakładzie Aktywności Zawodowej niepełnosprawni prowadzą restaurację Świetlik. Zajmują się m.in. obsługą recepcji, ustalaniem menu, zamawianiem towarów, przygotowywaniem posiłków, dbaniem  o salę restauracyjną. Zakład oferuje też obsługę gastronomiczną imprez rodzinnych, spotkań i szkoleń, a nawet obsługę bankietów i imprez okolicznościowych w formie cateringu.
Część pracowników zatrudniona jest także w dziale pralniczo-maglowniczym, warsztatowo-gościnnym, ogrodniczo–gospodarczym oraz organizacyjnym. Zakład Aktywności Zawodowej  zapewnia osobom niepełnosprawnym stabilne zatrudnienie, a jednocześnie opiekę medyczną, dostęp do rehabilitacji zdrowotnej oraz społecznej.

Galeria zdjęć

 
Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Ślaskiego. Wszelkie Prawa Zastrzeżone