Ta strona używa cookies. OK Szczegółowe informacje na ten temat znajdą Państwo w polityce prywatności

/Konkursy NPP/Edycja 2015/Projekt konkursowy

Projekt konkursowy
Centrum Innowacji i Transferu Technologii - adaptacja i rozbudowa dawnego budynku przedszkola w Gliwicach na potrzeby Politechniki Śląskiej
Gliwice
ul. Banacha 7

Projekt

Lp. Imię i nazwisko Adres Udział [%] Telefon E-mail
1. Grzegorz Nawrot 0
2. Tomasz Wagner 0

Liderzy

Lp. Nazwa Adres Imiona i nazwiska Dane kontaktowe
1. Politechnika Śląska w Gliwicach ul. Akademicka 2A, 44-100 Gliwice 32/ 237-12-55

O projekcie

Nieczynne ze względu na zły stan techniczny przedszkole, w wielokrotnie przebudowywanym budynku przy Wydziale Chemicznym, zostało przeznaczone na siedzibę instytucji i jednostek zajmujących się rozwojem przedsiębiorczości akademickiej w ramach działalności Politechniki Śląskiej.

Bezpośrednim celem projektu było wzmocnienie roli Politechniki Śląskiej w rozwoju przedsiębiorczości, aktywnym udziale w tworzeniu konkurencyjnej gospodarki, tworzenia warunków rozwoju nowych firm innowacji i transferu technologii. W ramach zoptymalizowanego kosztowo projektu wykonano prace adaptacyjne istniejącego obiektu, dobudowę strefy wejściowej, sali konferencyjnej i zagospodarowanie bezpośredniego otoczenia. Budynek otrzymał nową klatkę schodową i windę, zapewniającą pełną dostępność osobom niepełnosprawnym. Parter mieści sekretariat, kierownictwo i dwie salki szkoleniowe dla wszystkich podmiotów zlokalizowanych w obiekcie. Do korpusu dobudowana zostało audytorium z holem z aneksem szatniowym. Na pierwszym piętrze znajdują się pomieszczenia biurowe, a na całkowicie przebudowanym poddaszu stanowiska przedsiębiorczości akademickiej.

Galeria zdjęć

 
Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Ślaskiego. Wszelkie Prawa Zastrzeżone