Województwo Śląskie

Aktualności

Śląskie gra w zielone

Oderwij się od gry i odwiedź stoisko promocyjne regionu w ramach Intel Extreme Masters


Inspiracją wystroju stoiska obecnego na jednej z największych imprez e-sportowych na świecie są obszary zielone, które zajmują prawie jedną trzecią powierzchni województwa. „Zielona wyspa” w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach z okazji Intel Extreme Masters jest miejscem, w którym można się zatrzymać, wyciszyć i odpocząć, pijąc wodę z beskidzkiego źródła. W centralnej części stoiska znajduje się geometryczna konstrukcja, wokół której artystka z Bytomia – Katarzyna Lamik umieściła instalację pn. Karbon.

W strefie można nie tylko wypocząć, ale i sprawdzić się w grze Hearthstone, a w sobotę spotkać się z youtuberami. Każdy może także stworzyć spersonalizowany, płócienny worek z symbolami regionu. Na stoisku można też zaopatrzyć się w materiały promocyjne regionu: mapę tras rowerowych, atrakcji turystycznych i mapę Szlaku Zabytków Techniki.

Strefa czynna jest w dniach 3-5 marca 2017 roku w godzinach od 9.00 do 19.00. Organizatorami strefy są Województwo Śląskie i Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów, a za wystrój odpowiadają: Katarzyna Lamik, Instytucja Kultury Ars Cameralis i biuro projektowe bro.Kat.

Zobacz również

więcej w kategorii: promocja

wszystkieedukacjaekologiafinansefundusze europejskiegospodarkainfrastrukturainwestycjekomunikacjakulturapolityka społecznapromocjarolnictworynek pracysejmiksportspotkania uroczystościstrategia rozwojuturystykazagospodarowanie przestrzennezagranicazarządzdrowie