Województwo Śląskie

Aktualności

Radiowa „Trójka” na żywo ze Stadionu Śląskiego

Stadion tematem dzisiejszej porannej i popołudniowej audycji „Zapraszamy do Trójki”


Spotkanie dziennikarzy i słuchaczy „Trójki” ze Stadionem Śląskim rozpoczęło się o godzinie 6.00 w porannej audycji „Zapraszamy do Trójki”. Prosto ze stadionu zapraszają Marcin Łukawski i Krystian Hanke.

Od godziny 16.00 do popołudniowej audycji zapraszają Robert Kantereit i Michał Olszański. W trakcie audycji, o godzinie 17.00, odbędzie się mecz piłkarski pomiędzy zespołem dziennikarzy i przyjaciół „Trójki” Grzmoty Myśliwiecka a drużyną ludzi kultury z województwa śląskiego Śląskie.Pyrliki. Zawodnicy zagrają dwa razy po trzydzieści minut. Jeśli dadzą radę.

Trójkę będą wspierali znakomici piłkarze Maciej Szczęsny i Jacek Bednarz. Śląskie.Pyrliki to drużyna twórców i animatorów kultury działających w województwie śląskim. Wystąpią m.in. Przemysław Myszor z zespołu Myslovitz, Dariusz Chojnacki – aktor Teatru Śląskiego, Jarosław Ciołek – z Teatru Zagłębia w Sosnowcu, Piotr Kossakowski – wykładowca ASP w Katowicach, Michał Tatarek – z Muzeum Śląskiego, poeta Bartłomiej Majzel oraz Marek Zieliński – organizator Festiwalu Ars Cameralis.

Spotkanie Grzmotów z Pyrlikami jest otwarte dla publiczności. Wystarczy pobrać bezpłatne bilety dostępne na stronie ticketpro.pl i w Centrum Informacji Turystycznej na katowickim rynku. Liczba wejściówek ograniczona. Specjalna pula wejściówek będzie także dostępna na Stadionie Śląskim tuż przed meczem, przy bramie 1A.

„Trójka” na Śląskim
czwartek, 26 października

  • godz. 6.00-9.00 – Zapraszamy do „Trójki” – ranek,
  • godz. 16.00-19.00 – Zapraszamy do „Trójki” – popołudnie,
  • godz. 16.00 – otwarcie stadionu dla publiczności, brama 1A,
  • godz. 17.05 – początek meczu Grzmoty Myśliwiecka – Śląskie.Pyrliki
  • godz. 17.35 – przerwa w meczu
  • godz. 17.45 – druga połowa meczu
  • godz. 18.15 – koniec meczu Grzmoty Myśliwiecka – Śląskie.Pyrliki

Projekt realizowany przez „Radiową Trójkę” oraz Instytucję Kultury Ars Cameralis we współpracy ze Stadionem Śląskim.
Zobacz również

więcej w kategorii: inwestycje sport

wszystkieedukacjaekologiafinansefundusze europejskiegospodarkainfrastrukturainwestycjekomunikacjakulturapolityka społecznapromocjarolnictworynek pracysejmiksportspotkania uroczystościstrategia rozwojuturystykazagospodarowanie przestrzennezagranicazarządzdrowie