Województwo Śląskie

Radni

Bronisław Karasek

Radny Województwa
tel. +48 (32) 20 78 273
b.karasek@slaskie.pl

Jan Kawulok

Radny Województwa
tel. +48 (32) 20 78 273
j.kawulok@slaskie.pl

Krystian Kiełbasa

Radny Województwa
tel. +48 (32) 20 78 273
k.kielbasa@slaskie.pl

Julia Kloc - Kondracka

Radna Województwa
tel. +48 (32) 20 78 273
j.kloc@slaskie.pl

Beata Kocik

Radna Województwa
tel. +48 (32) 20 78 273
b.kocik@slaskie.pl

Maciej Kolon

Radny Województwa
tel. +48 (32) 20 78 273
m.kolon@slaskie.pl

Bronisław Korfanty

Radny Województwa
tel. +48 (32) 20 78 273
b.korfanty@slaskie.pl

Urszula Koszutska

Radny Województwa
tel. +48 (32) 20 78 273
u.koszutska@slaskie.pl

Danuta Kożusznik

Radna Województwa
tel. +48 (32) 20 78 273
d.kozusznik@slaskie.pl

Józef Kubica

Radny Województwa
tel. +48 (32) 20 78 273
j.kubica@slaskie.pl

Zobacz aktualności

wszystkieedukacjaekologiafinansefundusze europejskiegospodarkainfrastrukturainwestycjekomunikacjakulturapolityka społecznapromocjarolnictworynek pracysejmiksportspotkania uroczystościstrategia rozwojuturystykazagospodarowanie przestrzennezagranicazarządzdrowie