Województwo Śląskie

Książka teleadresowa

Wydział Europejskiego Funduszu Społecznego (FS)

adres: Siedziba - ul. Dąbrowskiego 23 / Poczta - ul. Ligonia 46, 40-037 Katowice
godziny pracy: 7:30 - 15:30
telefony: +48 32 77 40 125, +48 32 77 40 126, +48 32 77 40 127, +48 32 77 40 666, +48 32 77 40 992
faxy: +48 (32) 77 40 402
adres email: efs@slaskie.pl
Jarosław Wesołowski [vCard]
Dyrektor
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 125
Nr wew: 125
Nr pokoju: 4.01
Adres email: jwesolowski@slaskie.pl

Anna Cekiera [vCard]
Zastępca Dyrektora Wydziału
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 126
Nr wew: 126
Nr pokoju: 4.03
Adres email: acekiera@slaskie.pl

Jarosław Ligas [vCard]
Zastępca Dyrektora Wydziału
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 127
Nr wew: 127
Nr pokoju: 4.17
Adres email: jligas@slaskie.pl

Tomasz Macioł [vCard]
Zastępca Dyrektora Wydziału
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 127
Nr wew: 419
Nr pokoju: 4.19
Adres email: tmaciol@slaskie.pl

Anita Walnik-Warmuz [vCard]
Zastępca Dyrektora Wydziału
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 992
Nr wew: 992
Nr pokoju: 320
Adres email: awarmuz@slaskie.pl

Andrzej Kwaśniewski [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 407
Nr wew: 407
Nr pokoju: 4.07
Adres email: akwasniewski@slaskie.pl

Beata Piotrowska [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 998
Nr wew: 998
Nr pokoju: 315
Adres email: b.piotrowska@slaskie.pl

Anna Hłąd [vCard]
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 993
Nr wew: 993
Nr pokoju: 302
Adres email: ahlad@slaskie.pl

Adam Danel [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 998
Nr wew: 998
Nr pokoju: 315
Adres email: adanel@slaskie.pl

Aneta Szpindor [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 408
Nr pokoju: 4.08
Adres email: aszpindor@slaskie.pl

Aleksandra Rybak [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 407
Nr wew: 407
Nr pokoju: 4.07
Adres email: okufel@slaskie
Zadania: obsługa budżetu

Magdalena Stormowska [vCard]
p.o. Kierownika referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 456
Nr wew: 4.56
Nr pokoju: 4.56
Adres email: mstormowska@slaskie.pl

Katarzyna Wilczek [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 733
Nr wew: 733
Nr pokoju: 316
Adres email: kwilczek@slaskie.pl

Dominika Stokfisz [vCard]
p.o. Kierownika referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 405
Nr wew: 405
Nr pokoju: 405
Adres email: dstokfisz@slaskie.pl

Patrycja Fojcik [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 405
Nr wew: 405
Nr pokoju: 4.05
Adres email: pfojcik@slaskie.pl

Katarzyna Morawiec [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 406
Nr wew: 406
Nr pokoju: 4.06
Adres email: kmorawiec@slaskie.pl

Anna Tofilska [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 406
Nr wew: 406
Nr pokoju: 4.06
Adres email: atofilska@slaskie.pl

Hubert Niedziocha [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 985
Nr wew: 985
Nr pokoju: 316
Adres email: hniedziocha@slaskie.pl

Joanna Caus [vCard]
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 127
Nr wew: 127
Nr pokoju: 4.18
Adres email: jcaus@slaskie.pl

Bożena Dudanowicz [vCard]
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 992
Nr wew: 992
Nr pokoju: 319
Adres email: bdudanowicz@slaskie.pl

Izabela Janik [vCard]
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 126
Nr wew: 126
Nr pokoju: 4.02
Adres email: ijanik@slaskie.pl

Aleksandra Noparlik [vCard]
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 125
Nr wew: 125
Nr pokoju: 4.02
Adres email: anoparlik@slaskie.pl

Aleksandra Ślusarek [vCard]
Telefon zewnętrzny: +48 32 77 40 014
Nr wew: 014
Nr pokoju: 310
Adres email: aslusarek@slaskie.pl


Zobacz aktualności

wszystkieedukacjaekologiafinansefundusze europejskiegospodarkainfrastrukturainwestycjekomunikacjakulturapolityka społecznapromocjarolnictworynek pracysejmiksportspotkania uroczystościstrategia rozwojuturystykazagospodarowanie przestrzennezagranicazarządzdrowie