Województwo Śląskie

Książka teleadresowa

Wydział Rozwoju Regionalnego (RR)

adres: Siedziba - ul. Plebiscytowa 36 / Poczta - ul. Ligonia 46 Katowice
godziny pracy: 7:30 - 15:30
telefony: +48 (32) 77 99 282, +48 (32) 77 99 175
faxy: +48 (32) 77 99 174
adres email: fundusze@slaskie.pl
Małgorzata Staś [vCard]
Dyrektor
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 99 283
Nr wew: 283
Nr pokoju: 2.09
Adres email: mstas@slaskie.pl

Aleksandra Kalafarska [vCard]
Zastępca Dyrektora Wydziału
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 99 175
Nr wew: 175
Nr pokoju: 2.04
Adres email: fundusze@slaskie.pl

Stefania Koczar-Sikora [vCard]
Zastępca Dyrektora Wydziału
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 99 175
Nr wew: 175
Nr pokoju: 2.03
Adres email: skoczar@slaskie.pl

Magdalena Sadek [vCard]
Zastępca Dyrektora Wydziału
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 99 282
Nr wew: 282
Nr pokoju: 2.07
Adres email: msadek@slaskie.pl

Monika Sternal [vCard]
p.o. Z-cy Dyrektora
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 99 175
Nr wew: 175
Nr pokoju: 2.04
Adres email: msternal@slaskie.pl

Barbara Szafir [vCard]
Zastępca Dyrektora Wydziału
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 99 282
Nr wew: 282
Nr pokoju: 2.08
Adres email: bszafir@slaskie.pl

Barbara Krawiec [vCard]
Samodzielne stanowisko ds. spójności programowej
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 99 154
Nr wew: 154
Nr pokoju: 1.01
Adres email: bkrawiec@slaskie.pl
Zadania: Siedziba: ul. Plebiscytowa 36, Katowice

Beata Goleśna [vCard]
Samodzielne Stanowisko ds. Komunikacji o funduszach europejskich
Telefon zewnętrzny: +48 32 77 99 166
Nr wew: 166
Nr pokoju: 2.05
Adres email: bgolesna@slaskie.pl
Zadania: Siedziba: ul. Plebiscytowa 36, Katowice

Iwona Gwizdon [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 99 236
Nr wew: 236
Nr pokoju: 5.02
Adres email: igwizdon@slaskie.pl
Zadania: Siedziba: ul. Plebiscytowa 36, Katowice

Renata Burzyńska-Wolny [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 99 102
Nr wew: 102
Nr pokoju: 0.03
Adres email: rburzynska@slaskie.pl
Zadania: Siedziba: ul. Plebiscytowa 36, Katowice

Katarzyna Pluta [vCard]
p.o. Kierownika referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 99 242
Nr wew: 242
Nr pokoju: 5.15
Adres email: kpluta@slaskie.pl
Zadania: Siedziba: ul. Plebiscytowa 36, Katowice

Barbara Witala [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 99 257
Nr wew: 257
Nr pokoju: 5.09
Adres email: bwitala@slaskie.pl
Zadania: Siedziba: ul. Plebiscytowa 36, Katowice

Krystyna Skrabek [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 99 191
Nr wew: 191
Nr pokoju: 4.05
Adres email: kskrabek@slaskie.pl
Zadania: Siedziba: ul. Plebiscytowa 36, Katowice

Małgorzata Janocha [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 99 165
Nr wew: 165
Nr pokoju: 2.02
Adres email: mjanocha@slaskie.pl
Zadania: Siedziba: ul. Plebiscytowa 36, Katowice

Jolanta Filipczuk [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 99 232
Nr wew: 232
Nr pokoju: 5.16
Adres email: jfilipczuk@slaskie.pl
Zadania: Siedziba: ul. Plebiscytowa 36, Katowice

Katarzyna Walkiewicz [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: + 48 (32) 77 99 250
Nr wew: 250
Nr pokoju: 5.11
Adres email: kwalkiewicz@slaskie.pl
Zadania: Siedziba: ul. Plebiscytowa 36, Katowice

Katarzyna Szpakowska [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 99 192
Nr wew: 192
Nr pokoju: 4.10
Adres email: kszpakowska@slaskie.pl
Zadania: Siedziba: ul. Plebiscytowa 36, Katowice

Bożena Hnat [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 99 248
Nr wew: 248
Nr pokoju: 5.11
Adres email: bhnat@slaskie.pl
Zadania: Siedziba: ul. Plebiscytowa 36, Katowice

Urszula Machlarz [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 99 145
Nr wew: 145
Nr pokoju: 3.09
Adres email: umachlarz@slaskie.pl
Zadania: Siedziba: ul. Plebiscytowa 36, Katowice

Monika Ptak-Kruszelnicka [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 99 171
Nr wew: 171
Nr pokoju: 2.02
Adres email: mkruszelnicka@slaskie.pl
Zadania: Siedziba: ul. Plebiscytowa 36, Katowice

Tomasz Kołton [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 99 158
Nr wew: 158
Nr pokoju: 1.05
Adres email: tkolton@slaskie.pl
Zadania: Siedziba: ul. Plebiscytowa 36, Katowice

Mariusz Raczek [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 99 106
Nr wew: 106
Nr pokoju: 0.06
Adres email: mraczek@slaskie.pl
Zadania: Siedziba: ul. Plebiscytowa 36, Katowice

Katarzyna Łysikowska [vCard]
Koordynator zespołu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 99 283
Nr wew: 283
Nr pokoju: 2.01
Adres email: klysikowska@slaskie.pl
Zadania: Siedziba: ul. Plebiscytowa 36, Katowice

Ewa Brożek [vCard]
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 99 173
Nr wew: 173
Nr pokoju: 2.01
Adres email: ebrozek@slaskie.pl
Zadania: Siedziba: ul. Plebiscytowa 36, Katowice

Anna Kapusta [vCard]
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 99 175
Nr wew: 175
Nr pokoju: 2.01
Adres email: akapusta@slaskie.pl
Zadania: Siedziba: ul. Plebiscytowa 36, Katowice

Katarzyna Podedworny-Zając [vCard]
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 99 282
Nr wew: 282
Nr pokoju: 2.01
Adres email: kpodedworny@slaskie.pl
Zadania: Siedziba: ul. Plebiscytowa 36, Katowice

Joanna Zawisza [vCard]
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 99 173
Nr wew: 173
Nr pokoju: 2.01
Adres email: jzawisza@slaskie.pl
Zadania: Siedziba: ul. Plebiscytowa 36, Katowice


Zobacz aktualności

wszystkieedukacjaekologiafinansefundusze europejskiegospodarkainfrastrukturainwestycjekomunikacjakulturapolityka społecznapromocjarolnictworynek pracysejmiksportspotkania uroczystościstrategia rozwojuturystykazagospodarowanie przestrzennezagranicazarządzdrowie