Województwo Śląskie

Książka teleadresowa

Wydział Finansowy (FN)

adres: ul. Ligonia 46 Katowice
godziny pracy: 7:30 - 15:30
telefony: +48 (32) 20 78 473
faxy: +48 (32) 20 78 465
adres email: finansowy@slaskie.pl
Joanna Myszor [vCard]
p.o. Dyrektora
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 473
Nr wew: 473
Nr pokoju: 471
Adres email: jmyszor@slaskie.pl

Agnieszka Pawlus [vCard]
Zastępca Dyrektora Wydziału
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 473
Nr wew: 473
Nr pokoju: 474
Adres email: apawlus@slaskie.pl

Maria Rudzińska-Sobczyk [vCard]
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 476
Nr wew: 476
Nr pokoju: 476
Adres email: msobczyk@slaskie.pl

Krystyna Winczak-Noga [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (032) 20 78 477
Nr wew: 477
Nr pokoju: 477
Adres email: kwinczak@slaskie.pl

Sebastian Krajewski [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 463
Nr wew: 463
Nr pokoju: 465
Adres email: skrajewski@slaskie.pl

Monika Finkbeiner [vCard]
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 473
Nr wew: 473
Nr pokoju: 473
Adres email: mfinkbeiner@slaskie.pl
Zadania: Sekretariat Wydziału Finansowego

Aleksandra Ruszkowska [vCard]
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 464
Nr wew: 464
Nr pokoju: 464
Adres email: aruszkowska@slaskie.pl
Zadania: Sekretariat Skarbnika


Zobacz aktualności

wszystkieedukacjaekologiafinansefundusze europejskiegospodarkainfrastrukturainwestycjekomunikacjakulturapolityka społecznapromocjarolnictworynek pracysejmiksportspotkania uroczystościstrategia rozwojuturystykazagospodarowanie przestrzennezagranicazarządzdrowie