Województwo Śląskie

2009: Pozytywnie nakręceni polecają

Billboardy

5 wzorów

Rollercoaster
Na pierwszym planie widać pędzących do góry nogami kolejką górską podekscytowanych ludzi. W tle - rozmyte w pędzie wesołe miasteczko w Chorzowie.

Nordic Walking
Śląskie jest prawdziwą skarbnicą różnorodnych szlaków dla spacerujących z kijkami. Śmiało się tym chwalimy. Kobieta pewnym krokiem przemierza piękne krajobrazy Beskidów.

Kajaki
W Śląskim każdy może odnaleźć swój żywioł. Na pierwszym planie pełna wigoru kobieta, która realizuje się podczas spływu kajakowego Wartą w okolicach Częstochowy. Pozytywna energia nie zna granic wieku.

Kopalnia
Na pierwszym planie uśmiecha się para młodych ludzi - entuzjastów turystyki industrialnej. Pozytywnie nakręceni wiedzą, że części unikalnych atrakcji Śląskiego warto szukać pod ziemią. W tle - gra świateł w szybie zabytkowej kopalni Guido w Zabrzu.

Downhill
Skupiona rowerzystka pędząca z zawrotną prędkością w dół skalistego zbocza. Od samego spojrzenia można poczuć wiatr we włosach. W tle piękne błękitne niebo i piękny krajobraz Jury krakowsko-częstochowskieZobacz aktualności

wszystkieedukacjaekologiafinansefundusze europejskiegospodarkainfrastrukturainwestycjekomunikacjakulturapolityka społecznapromocjarolnictworynek pracysejmiksportspotkania uroczystościstrategia rozwojuturystykazagospodarowanie przestrzennezagranicazarządzdrowie