Województwo Śląskie

2014

Bezpłatny transport - koleje

partner: Koleje Śląskie

Koleje Śląskie włączają się w promocję dziedzictwa przemysłowego województwa. Przewoźnik, podczas INDUSTRIADY 2014, zaproponował uczestnikom festiwalu bezpłatne przejazdy na wszystkich swoich trasach. W ramach akcji wydrukowano 40.000 tysięcy okolicznościowych „Kuponów na przejazd”. Były one dostępne od 2 czerwca w każdym obiekcie biorącym udział w tegorocznym Święcie Szlaków Zabytków Techniki. W dniu festiwalu kupony będzie można także odebrać m.in. na trzech wystawienniczo-promocyjnych stanowiskach Kolei Śląskich – przy Muzeum Śląskim w Katowicach, Górnośląskich Kolejach Wąskotorowych w Bytomiu oraz Konduktorowni w Częstochowie.

Aby skorzystać z bezpłatnego przejazdu wystarczy wypełnić lewą i prawą stronę kuponu – pierwsza przeznaczona jest dla pasażera, druga dla konduktora. Jeden kupon uprawnia do czterech przejazdów 14 czerwca. Na przygotowanych przez Koleje Śląskie kuponach można znaleźć także informacje dotyczące festiwalu oraz obiektów, do których łatwo będzie można dojechać pociągiem.


Zobacz aktualności

wszystkieedukacjaekologiafinansefundusze europejskiegospodarkainfrastrukturainwestycjekomunikacjakulturapolityka społecznapromocjarolnictworynek pracysejmiksportspotkania uroczystościstrategia rozwojuturystykazagospodarowanie przestrzennezagranicazarządzdrowie