Województwo Śląskie

Małe granty

Małe granty z dnia 12 stycznia 2017

Mały grant pn.: „NIE(WIDZIANA) DEPRESJA” Stowarzyszenia Twoje Zdrowie z siedzibą w Bielsku-Białej.

Małe granty z dnia 7 grudnia 2016

Oferta Uczniowskiego Klubu Sportowego "Cisownica" z siedzibą w Cisownicy, Goleszowie na realizację zadania publicznego pn. "Mistrzostwa Śląska Cieszyńskiego w halowej piłce nożnej młodzików i trampkarzy".

Małe granty z dnia 30 listopada 2016

Oferta Stowarzyszenia Sportowego Seniorzy-Juniorom „Siatkówka 2002” z siedzibą w Częstochowie na realizację zadania publicznego pn.: „XVII Międzynarodowy Turniej Mikołajkowy w Mini Piłce siatkowej Chłopców”.

Małe granty z dnia 30 listopada 2016

Oferta Uczniowskiego Klubu Sportowego „21 Podlesie” z siedzibą w Katowicach na realizację zadania publicznego pn.: „Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół i Przedszkoli w szachach – Spodek Katowice”.

Małe granty z dnia 30 listopada 2016

Oferta Uczniowskiego Klubu Sportowego Miejskiego Ośrodka Sportu Młodzieżowego z siedzibą w Bytomiu na realizację zadania publicznego pn.: "Organizacja Finałów Mistrzostw Polski Młodzieżowca w piłce wodnej".

Małe granty z dnia 16 listopada 2016

Oferta Klubu Sportowego "Górnik" Bytom na realizację zadania publicznego p.n. Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetów do lat 16.

Małe granty z dnia 16 listopada 2016

Oferta Stowarzyszenia Sportowego Akademia Boksu Roberta Gortata w Jaworznie na realizację zadania publicznego p.n. Mikołajkowy Mecz Bokserski 03.12.2016.

Małe granty z dnia 10 listopada 2016

Oferta Stowarzyszenia Twórczego Rozwoju w Sosnowcu zadania realizacji zadania publicznego pn. „Razem zmieniajmy otoczenie” Konferencja Rad Działalności Pożytku Publicznego Województwa Śląskiego.

Małe granty z dnia 9 listopada 2016

oferta Śląskiego Związku Szermierczego w Katowicach na realizację zadania publicznego pn. „Puchar Europy Młodzieżowców w Szabli Kobiet i Mężczyzn – Międzynarodowy Turniej Barbórkowy o Szablę Gen. Jerzego Ziętka”

Małe granty z dnia 28 września 2016

Oferta Międzyszkolnego Klubu Sportowego Szkoły Mistrzostwa Sportowego „Victoria” przy Zespole Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Raciborzu z siedzibą w Raciborzu na realizację zadania publicznego pn. „Międzynarodowe Zawody Pływackie – Puchar Sprintu”

Zobacz aktualności

wszystkieedukacjaekologiafinansefundusze europejskiegospodarkainfrastrukturainwestycjekomunikacjakulturapolityka społecznapromocjarolnictworynek pracysejmiksportspotkania uroczystościstrategia rozwojuturystykazagospodarowanie przestrzennezagranicazarządzdrowie