Województwo Śląskie

Małe granty

Małe granty z dnia 12 stycznia 2016

Oferta Stowarzyszenia PERSONA na Rzecz Promocji i Ochrony Zdrowia Psychicznego (47-400 Racibórz, ul. Karola Miarki 7/1) pn. Aktywny Senior.

Małe granty z dnia 30 grudnia 2015

Oferta Stowarzyszenia ON/OFF z siedzibą w Tychach na realizację zadania publicznego pn. „Ze zdrowiem nam do twarzy” Organizacja II Kobiecego Parku podczas III Kongresu Kobiet Województwa Śląskiego.

Małe granty z dnia 15 grudnia 2015

Oferta Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta Koło Gliwickie na realizację zadania publicznego pn.: Spotkanie Wigilijne przy Noclegowni dla bezdomnych

Małe granty z dnia 2 listopada 2015

Oferta Skoczowskiego Stowarzyszenia Głuchych z siedzibą w Skoczowie na realizacje zadania publicznego pn. „Mikołaj wśród osób niepełnosprawnych województwa śląskiego” – Świąteczne spotkanie integracyjne osób niepełnosprawnych, w tym osób głuchych wraz z rodzinami oraz innych osób słyszących zamieszkałych na terenie woj. śląskiego

Małe granty z dnia 27 października 2015

Oferta Stowarzyszenia YAVA z siedzibą w Częstochowie, na realizację zadania publicznego Województwa Śląskiego pn.: „YAVNA ZMIANA” z dnia 20 października 2015r.

Małe granty z dnia 20 października 2015

Strój dla Sukcesu z Katowic na realizację zadania publicznego Województwa Śląskiego pod nazwą: konferencja wojewódzka „Moda na Zdrowie” na Biuletynie Informacji Publicznej Województwa Śląskiego.

Małe granty z dnia 19 października 2015

Oferta Instytutu Twórczej Integracji z Sosnowca na realizację zadania publicznego pn. Inkluzja dlaczego tak „Mały Książę – trochę inna planeta – rzecz o przyjaźni z sąsiadami” wspieranie działań na rzecz osób niepełnosprawnych poprzez integrację z otoczeniem i aktywizację społeczną. Zajęcia inkluzyjne dla uczniów ZSS Nr 4 w Sosnowcu i Szkoły Podstawowej Nr 18 w Sosnowcu. Integracja osób niepełnosprawnych w edukacji i interakcjach społecznych.

Małe granty z dnia 19 października 2015

Oferta Stowarzyszenia „AMICUS” z Lublińca na realizacje zadania publicznego pn. Rodzina – partnerem w terapii – spotkanie integracyjne dla osób z niepełnosprawnością intelektualną i psychiczną oraz ich rodzin z okazji z okazji Międzynarodowego Dnia Niepełnosprawnych.

Małe granty z dnia 15 października 2015

Oferta Ludowego Klubu Sportowego "Ciężkowianka" Jaworzno z siedzibą w Jaworznie na realizację zadania publicznego Województwa Śląskiego pn. "VII Halowy Turniej Dzieci Jaworzno'2015"

Małe granty z dnia 9 października 2015

Oferta Dąbrowskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Otwarte Serca” z Dąbrowy Górniczej na realizację zadania publicznego Województwa Śląskiego pn.: Integracyjny Pokaz Mody „Razem Przez Sztukę”.

Zobacz aktualności

wszystkieedukacjaekologiafinansefundusze europejskiegospodarkainfrastrukturainwestycjekomunikacjakulturapolityka społecznapromocjarolnictworynek pracysejmiksportspotkania uroczystościstrategia rozwojuturystykazagospodarowanie przestrzennezagranicazarządzdrowie