O mapie zmian

Zapraszamy w podróż, by zobaczyć, jak zmieniało się nasze województwo w ostatnich latach – punkt po punkcie, inwestycja po inwestycji, modernizacja po modernizacji, remont po remoncie. Śledzenie zmian jest intuicyjne. Wystarczy znaleźć na mapie interesujące nas przedsięwzięcie, kliknąć w ikonkę i dowiedzieć się więcej na jego temat.

Celem mapy zmian jest usystematyzowanie danych dotyczących przedsięwzięć, które zostały zrealizowane z udziałem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego i środków pochodzących z budżetu Województwa Śląskiego. To katalog działań istotnych z punktu widzenia regionu, zebranych i umieszczonych w jednym miejscu.

Przedsięwzięcia znajdują się na ogólnej liście, ale zostały również posegregowane na kategorie: edukacja, zdrowie i polityka społeczna, drogi, komunikacja, sport, bezpieczeństwo, infrastruktura, kultura oraz działania na rzecz niepełnosprawnych i inne. Zostały zaprezentowane na mapie naszego regionu i oznaczone odpowiednim logotypem.

W osobnej zakładce można śledzić projekty zrealizowane z udziałem środków unijnych w ramach m.in. Regionalnego Programu Operacyjnego czy Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zapraszamy do współtworzenia z nami mapy zmian, które w ostatnich latach wpłynęły oblicze naszego regionu.


Mapa jest w trakcie tworzenia i uzupełniania danych.