Projekty z dziedziny kultury fizycznej i sportu dofinansowane z budżetu Województwa Śląskiego w roku 2000. 

L.p. 

Nazwa Wnioskodawcy 

Tytuł Projektu 

Kwota przyznana w złotówkach 

Adres Wnioskodawcy 

Szkolny Klub Sportowy Głuchych w Raciborzu 

Udział we wszystkich turniejach o Mistrzostwo Polski niesłyszących ( w Turniejach integracyjnych) oraz organizacja Turnieju Towarzyskiego w Piłce siatkowej z okazji Międzynarodowego dnia niesłyszących.  

5 000 

47-400 Racibórz
ul..K.Miarki 4 

Towarzystwo Sportowe Pogoń Żory  

1.Organizacja turniejów piłki ręcznej dziewcząt 

4 000 

44-240 Żory
ul..Wolności 36 A  

Klub Sportowy MOSiR Żory 

Olimpiada Dzieci Specjalnej Troski 

2 000 

44-240 Żory
ul.Wolności 36 A  

Śląski Związek Piłki Ręcznej w Katowicach. 

Organizacja turniejów piłki ręcznej dla grup młodzieżowych o zasięgu wojewódzkim 

5 000 

40-008 Katowice
ul.Pawła 9 

Okręgowy Związek Karate w Katowicach. 

Mistrzostwa Śląska w Karate Kyokshin. 

4 000 

40-008 Katowice ul.Warszawska 27 

Fundacja Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach 

organizacja badań diagnostycznych grup młodzieżowych Makroregionu Śląskiego i Województwa Śląskiego 

50 000 

40-065 Katowice ul..Mikołowska 72a 

Klub Sportowy "POGOŃ" Zabrze. 

Organizacja Międzynarodowego Turnieju piłki ręcznej juniorów i juniorek młodszych z okazji Zabrzańskiego Września 2000r 

2 000 

41-802 Zabrze
ul..Wolności 402 

Śląski Klub Sportowy "GOLIAT" Katowice. 

Otwarte Mistrzostwa Śląska w Kata dzieci i młodzieży zasięg ogólnopolski 

1 000 

40-007 Katowice
ul.Uniwerstecka 12/84 

Śląski Klub Sportowy "GOLIAT" Katowice. 

Mistrzostwa Polski południowej w Kumite 

1 000 

40-007 Katowice
ul.Uniwerstecka 12/84 

10 

Uczniowski Klub Sportowy "PIONIER" Jastrzębie Zdrój. 

Organizacja Turnieju Międzynarodowego w szachach 

1 000 

44-335 Jastrzębie Zdrój
ul.Mazurska 6 

11 

Śląski Związek Kajakowy w Czechowicach Dziedzicach. 

Organizacja Indywidualnych Mistrzostw Śląska w Kajakarstwie z udziałem zawodników wszystkich kategorii wiekowych 

3 000 

43-503 Czechowice Dziedzice
ul.Nad Wisłą 5 

12 

Śląski Związek Kajakowy w Czechowicach Dziedzicach. 

Długodystansowe Mistrzostwa Śląska w kajakarstwie 

2 500 

43-503 Czechowice Dziedzice ul.Nad Wisłą 5 

13 

Śląski Związek Kajakowy w Czechowicach Dziedzicach. 

Regaty o randze międzynarodowej z udziałem 4 reprezentacji międzynarodowych i reprezentacji województw. 

3 000 

43-503 Czechowice Dziedzice ul.Nad Wisłą 5 

14 

Międzyszkolny Klub Sportowy "Pałac Młodzieży " w Katowicach. 

Organizacja zawodów pływackich z okazji Dnia Dziecka o zasięgu wojewódzkim 

1 000 

Katowice
ul. Mikołowska 26 

15 

Międzyszkolny Klub Sportowy "Pałac Młodzieży " w Katowicach. 

Organizacja zawodów pływacki dla dzieci z województwa śląskiego jako system wdrożenia młodzieży do współzawodnictwa sportowego. 

1 000 

Katowice
ul. Mikołowska 26 

16 

Międzyszkolny Klub Sportowy "Pałac" w Katowicach 

Organizacja Międzynarodowego Turnieju szermierczego z cyklu "Puchar Polski" w szpadzie dziewcząt i chłopców. 

1 000 

Katowice
ul. Mikołowska 26 

17 

Śląski Związek Tenisa Stołowego w Katowicach. 

Organizacja Mistrzostw Uczniowskich Klubów Sportowych województwa śląskiego w tenisie stołowym 

900 

40-227 Katowice
ul.Bogucicka 2/1a 

18 

Śląski Związek Tenisa Stołowego w Katowicach. 

Organizacja Mistrzostw młodzieży szkół Gimnazjalnych województwa śląskiego w tenisie stołowym. 

900 

40-227 Katowice
ul..Bogucicka 2/1a 

19 

Śląski Związek Tenisa Stołowego w Katowicach. 

Organizacja Mistrzostw Młodzieży szkół podstawowych województwa śląskiego w tenisie stołowym. 

900 

40-227 Katowice
ul..Bogucicka 2/1a 

20 

Śląski Związek Tenisa Stołowego w Katowicach. 

Organizacja Mistrzostw Młodzieży szkół średnich województwa śląskiego w tenisie stołowym 

900 

40-227 Katowice
ul..Bogucicka 2/1a 

21 

Okręgowy Związek Bokserski w Katowicach 

Organizacja Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego "O Czarne Diamenty" 

8 000 

40-008 Katowice
ul.Pawła 9 

22 

Miejskie Towarzystwo Piłki Nożnej w Rybniku 

1. Organizacja II Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej dzieci i Młodzieży pod patronatem Marszałka Województwa Śląskiego "Rybnik 2000". 

18 000 

44-200 Rybnik
ul.. Gliwicka 72 

23 

Będziński Klub Sportowy "Sarmacja" Będzin. 

1. Organizacja Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej trampkarzy i Juniorów "Będzin 2000" 

2 000 

42-500 Będzin
ul.. Sportowa 3 

24 

Ludowe Zespoły Sportowe "MOS Ziemia Będzińska" w Będzinie 

Organizacja Mistrzostw Śląska w kolarstwie przełajowym 

1 000 

42-500 Będzin
ul. Sportowa 3 

25 

Śląski Okręgowy Związek Pływacki w Katowicach. 

Organizacja finału Ligi Śląskiej 10-cio i 11-to latków  

2 000 

41-400 Mysłowice
ul. Gwarków 2 

26 

Stowarzyszenie szachowe "CAISSA" w Rybniku. 

Organizacja Szachowych Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorek  

3 000 

44-200 Rybnik
ul. Gliwicka 60/14 

27 

Śląski Klub Sportowców Niepełnosprawnych z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim. 

Otwarte Mistrzostwa "WHEELCHAIR" w rugby 

6 000 

44-286 Wodzisław
Oś.XXX lecia 24/1 

28 

Śląski Okręgowy Związek Szermierczy w Katowicach. 

Muszkieter Trophy - Międzynarodowy Turniej Juniorów w szpadzie 

7 000 

40-851 Katowice
ul.  Żelazna 21 

29 

Klub Olimpijczyka "SOKÓŁ" w Raciborzu 

Organizacja Wojewódzkiej Inauguracji Dni Olimpijczyka - Mistrzostwa Szkół Sportowych w pływaniu. 

8 000 

47-400 Racibórz
ul.Klasztorna 9 

30 

Rybnicki Młodzieżowy Klub Sportowy w Rybniku. 

Organizacja Pucharu Polski we florecie dziewcząt i chłopców w kategorii Juniora. 

3 000 

44-200 Rybnik
ul.Powstańców Śl.40/42 

31 

Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych " START" w Katowicach.  

Organizacja Ogólnopolskiego Turnieju Integracyjnego w wyciskaniu sztangi leżąc w 10 kategoriach wagowych. 

2 000 

40-800 Katowice
ul. Gliwicka 150 

32 

Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych " START" w Katowicach.  

Organizacja Mistrzostw Śląska osób Niepełnosprawnych w pływaniu 

1 000 

40-800 Katowice
ul. Gliwicka 150 

33 

Akademicki Związek Sportowy Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej w Gliwicach. 

Organizacja wojewódzkiego OTK młodzików 

3 000 

44-100 Gliwice
ul.Akademicka 26 

34 

Śląski Związek Hokeja na Trawie w Katowicach. 

Organizacja Turnieju Haloweg Finał Mistrzostw Polski w kategorii juniora i juniora młodszego 

9 000 

44-141 Gliwice
ul.Plonowa 2 

35 

Stowarzyszenie BIATHLON Śląski w Chorzowie. 

Organizacja Mistrzostw Śląska w biathlonie we wszystkich kategoriach wiekowych 

5 000 

41-506 Chorzów Batory
ul. Brzozowa 70 

36 

Uczniowski Klub Łyżwiarski "Katowice" w Katowicach 

Organizacja zawodów ogólnopolskich w celu promowania łyżwiarstwa figurowego w województwie śląskim. 

9 000 

40-425 Katowice
ul. Z.Nałkowskiej 10 

37 

Klub Sportowy "Stadion Śląski" w Chorzowie. 

Organizacja V Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej Juniora  

5 000 

41-500 Chorzów
ul. Katowicka 10 

38 

Okręgowy Związek Gimnastyczny w Katowicach. 

Organizacja Międzynarodowego Turnieju Gimnastycznego w kategorii wiekowej 9-11 lat. 

2 000 

40-066 Katowice
ul. Mikołwska 26 

39 

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "JANÓW" Katowice. 

1. Organizacja turnieju hokejowego  

10 000 

40-425 Katowice
ul. Z.Nałkowskiej 10 

40 

Olimpiady Specjalne POLSKA sekcja terenowa "Huragan" przy Centrum Rehabilitacji w Raciborzu. 

III Wojewódzki Wielkanocny turniej piłki nożnej niepełnosprawnych w Raciborzu. 

2 000 

47-400 Racibórz
ul. Rzeźnicza 8 

41 

Wojewódzkie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej w Katowicach. 

1. Organizacja festiwalu gier i zabaw rekreacyjnych " IV Edycji Sportowego Turnieju Miast i Gmin" województwa śląskiego 

30 000 

40-095 Katowice
ul. Stawowa 8 

42 

Śląski Związek Hokeja na Lodzie w Katowicach 

1. Organizacja Międzynarodowego Turnieju Młodzików pod patronatem Marszałka Województwa Śląskiego 

5 000 

40-425 Katowice
ul. Z.Nałkowskiej 10 

43 

Miejski Klub Sportowy "WARTA" w Zawierciu. 

XXVI Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego "O Puchar Zwycięstwa" 

500 

42-400 Zawiercie
ul. Sienkiewicza 1 

44 

Międzyszkolny Klub Sportowy Szkoły Mistrzostwa Sportowego "VICTORIA" w Raciborzu. 

Organizacja Mistrzostw Polski w pływaniu rocznik 15 lat 

2 000 

47-400 Racibórz
ul. Kozielska 19 

45 

Jastrzębski Klub hokejowy 'Czarne Jastrzębie" w Jastrzębiu Zdroju.. 

Organizacja III Międzynarodowego Turnieju Hokejowego w Jastrzębiu Zdroju 

1 000 

44-335 Jastrzębie Zdrój
ul. Leśna 1 

46 

Uczniowski Klub Sportowy Bytom 

IX edycja Bytomskiej ligi koszykówki 

4 000 

41-902 Bytom
ul. Parkowa 1 

47 

Uczniowski Klub Sportowy Bytom 

VII Bytomski cross wiosenny 

3 000 

41-902 Bytom
ul. Parkowa 1 

48 

Uczniowski Klub Sportowy Bytom 

Turniej piłki wodnej z okazji Dnia Niepodległości. 

3 000 

41-902 Bytom
ul. Parkowa 1 

49 

Międzyszkolny Klub Sportowy "Pałac Młodzieży" w Katowicach. 

Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w wszystkich broniach  

2 000 

Katowice
ul. Mikołowska 26 

50 

Śląski Związek Zapaśniczy w Katowicach 

Organizacja ogólnopolskiego Turnieju dzieci i kadetów w zapasach w stylu klasycznym im. Dworoka  

5 000 

40-524 Katowice
ul. Kościuszki 191 

51 

Miejski Klub Sportowy Czechowice Dziedzice 

Organizacja Międzynarodowego Turnieju JUDO. 

2 000 

43-502 Czechowice Dziedzice
ul. Legionów 145 

52 

Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Katowicach 

Organizacja meczu piłkarskiego pomiędzy wyselekcjonowanym zespołem reprezentacyjnym "Śląsk" a drużyną Krakowa oraz przedmeczy drużyn młodzieżowych tych reprezentacji w ramach obchodów 80 lecia Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Katowicach. 

25 000 

40-028 Katowice
ul. Francuska 32 

53 

Górnośląski Okręgowy Związek Baseballa i Softballa w Jastrzębiu Zdroju. 

Organizacja Ogólnopolskiego Turnieju o Puchar Śląska Młodzików i Kadetów w Baseballu. 

5 000 

44-330 Jastrzębie Zdrój
ul. Leśna 4 

54 

Uczniowski Klub Sportowy "Mustangi Michałkowice SP 2" Siemianowice Śląskie 

Organizacja rozgrywek w ramach eliminacji do finałów " Halowe Mistrzostwa Śląska Młodzików" 

1 000 

41-100 Siemianowice Śląskie
ul. Przyjaźni 28 

55 

Klub Sportowy "Jastrzębie" w Jastrzębiu. 

Organizacja Finału Pucharu Polski Juniorów w boksie. 

5 000 

44-330 Jastrzębie Zdrój
ul. Leśna 2 

56 

Uczniowski Kub Sportowy Świerklaniec 

Zakup pontonu asekuracyjnego ( zabezpieczenie zawodów ) 

3 000 

42-622 Swierklaniec
ul. Parkowa 30 

57 

Klub Sportowy "VICTORIA" Częstochowa 

Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej chłopców do lat 13 pod hasłem "Piłkarskie Talenty 2000" 

5 000 

42-200 Częstochowa
ul. Krakowska 80 

58 

Częstochowski Klub Pływacki "PIRANIA" w Częstochowie. 

Przygotowanie zawodników do startów w zawodach rangi ogólnopolskiej ,  

6 000 

42-200 Częstochowa
ul. Schilera 5 

59 

Uczniowski Klub Sportowy "KOLARZYK" Częstochowa. 

II GRAND PRIX Śląska - ogólnopolski wyścig kolarski w kolarstwie przełajowym z okazji święta Niepodległości we wszystkich kategoriach wiekowych. 

2 000 

42-224 Częstochowa
ul. Kukuczki 30 

60 

Uczniowski Klub Sportowy "KOLARZYK" Częstochowa. 

Organizacja wyścigu "EKO -Klasyk Jurajski " pod patronatem Marszałka oraz kryterium kolarskie "O wielką nagrodę Częstochowy" 

3 000 

42-224 Częstochowa
ul. Kukuczki 30 

61 

Uczniowski Klub Sportowy "KOLARZYK" Częstochowa. 

Ogólnopolski wyścig kolarski na rowerach górskich MTB Grand Prix Śląska "Ostańców Jurajskich". 

1 000 

42-224 Częstochowa
ul. Kukuczki 30 

62 

Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Częstochowie. 

Organizacja Ogólnowojewódzkich Zawodów w "DUATHLONIE" ( bieg i jazda na rowerze) 

3 000 

42-200 Częstochowa
ul. Równoległa 59 

63 

Ludowy Klub Sportowy "Myszków" w Myszkowie. 

XXIV Międzynarodowy Turniej Bokserski Juniorów i Kadetów " O czarne Diamenty". 

5 000 

42-300 Myszków
ul. Miedziana 3 

64 

Ludowy Klub Sportowy "Myszków" w Myszkowie. 

Mistrzostwa Śląska w Biegach na15 km. 

1 000 

42-300 Myszków
ul. Miedziana 3 

65 

Uczniowski Klub Sportowy "GOL" w Częstochowie. 

Organizacja I Mistrzostw Śląska w piłce dziewcząt do lat 11 o Puchar Marszałka Województwa  

1 000 

42-300 Częstochowa
ul. Warszawska 347 

66 

Kub Sportowy "Kolejarz" Częstochowa. 

Ogólnopolskie zawody MTB Grand Prix Częstochowy i Firmy Hurt Rower w kategorii seniora , juniora , młodzika. 

3 000 

42-200 Częstochowa
al..Wolności 21 c skr pocz 47 

67 

Szkolny Związek Sportowy Zarząd Miejski w Częstochowie. 

Jesienny masowy bieg przełajowy dla dzieci i młodzieży  

1 000 

Częstochowa
ul. Krakowska nr 20 

68 

Ludowy Klub Sportowy "Jedność" w Boronowie. 

Promowanie w środowisku wiejskim sportów siłowych i podnoszenia ciężarów poprzez organizację Mistrzostw Śląska w kategorii juniora i młodzieżowca. 

1 000 

42-283 Boronów
ul. Koszęcińska 

69 

Uczniowski Klub Sportowy "Olimpia" Częstochowa. 

Organizacja II Międzynarodowego Turnieju koszykówki dziewcząt i chłopców 

2 000 

42-200 Częstochowa
ul. Księżycowa 6 

70 

Klub Sportowy "START" w Częstochowie 

Organizacja IV Turnieju Ogólnopolskiego w Boksie im. Wincentego Szyńskiego 

4 000 

42-200 Częstochowa
ul. Kasztanowa 7/9 

71 

Klub Środowiskowy Piłki Sitkowej AZS Częstochowa. 

Organizacja rozgrywek juniorów starszych i młodszych 

20 000 

42-215 Częstochowa
ul. Armii Krajowej 23/25 

72 

Uczniowski Klub Sportowy "OLIMPIJCZYK" w Starczy. 

XII Bieg Pokoju i Młodości 

1 400 

42-261 Starcza 40 

73 

Uczniowski Klub Sportowy "OLIMPIJCZYK" w Starczy. 

VII Wiosenny Turniej Koszykówki 

1 000 

42-261 Starcza 40 

74 

Klub Sportowy "POLONIA" w Częstochowie 

Organizacja treningów dla osób niepełnosprawnych uprawiających sport "Zdrowie , Siła , Sprawność". 

3 000 

42-200 Częstochowa
ul. Dekabrystów 43 

75 

Częstochowski Klub Sportowy "BUDOWLANI" w Częstochowie. 

Organizacja Międzynarodowego Biegu ulicznego "ZŁOTA Mila Częstochowy" 

4 000 

42-200 Częstochowa
ul. Dąbrowskiego 56/72 

76 

Ludowy Klub Sportowy "GOLIAT" w Częstochowie. 

III Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego osób niepełnosprawnych i Mistrzostwa Śląska 

2 500 

42-200 Częstochowa
ul. Warszawska 27 

77 

Rada Powiatowa Ludowe Zespoły Sportowe w Kłobucku. 

Organizacja Ogólnopolskiego Biegu Ulicznego "Kłobuck 2000" 

3 000 

42-100 Kłobuck
ul. Sportowa 1 

78 

Akademicki Związek Sportowy Klub Środowiskowy Strzelectwa Sportowego w Częstochowie. 

Ogólnopolskie Zawody o Puchar Prezesa PZSS - eliminacje do finału OSM 2000 

3 000 

42-200 Częstochowa
ul. Św.Andrzeja 8/10 

79 

Uczniowski Klub Sportowy "48" w Częstochowie. 

III etap Pucharu Polski w Pięcioboju Nowoczesnym 

3 000 

42-224 Częstochowa
ul. Schilera 5 

80 

Klub Uczelniany AZS Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Częstochowie. 

Mistrzostwa Śląska Szkół Podstawowych w tenisie stołowym 

1 000 

42-200 Ccęstochowa
ul. Waszyngtona 4/8 

81 

Klub Uczelniany AZS Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Częstochowie. 

Organizacja zgrupowania techniczno-kondycyjnego w tenisie stołowym dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej 

4 000 

42-200 Częstochowa
ul. Waszyngtona 4/8 

82 

Klub Uczelniany AZS Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Częstochowie. 

Organizacja szkolenia dzieci i młodzieży w tenisie stołowym 

5 000 

42-200 Ccęstochowa
ul. Waszyngtona 4/8 

83 

Aeroklub Częstochowski w Częstochowski 

Organizacja Święta Latawca 

1 000 

42-200 Częstochowa
ul. P.O.W. 4 

84 

Aeroklub Częstochowski w Częstochowski 

VI Zawody Modelarskie w kl. F 4 B o Puchar Burmistrza Miasta Łazy 

1 000 

42-200 Częstochowa
ul. P.O.W. 4 

85 

Aeroklub Częstochowski w Częstochowski 

Dofinansowanie imprezy "Młodzi Modelarze - Lotnicy na start" 

2 000 

42-200 Częstochowa
ul. P.O.W. 4 

86 

Klub Sportowy "Kolejarz" Częstochowa 

Ogólnopolskie Kolarskie Kryterium Uliczne "Grand Prix Jasnej Góry" 

5 000 

42-200 Częstochowa
al. Wolności 21 C skr. poczt. 47 

87 

Zrzeszenie Sportowo Rehabilitacyjne "START" w Bielsku Białej 

Organizacja Mistrzostw Śląska w narciarstwie zjazdowym dla niepełnosprawnych. 

3 000 

43-300 Bielsko Biała
ul.Karola Miarki 15 

88 

Śląski Okręgowy Związek Łuczniczy w Żywcu 

II Halowe Mistrzostwa województwa śląskiego 

5 000 

34-300 Żywiec
ul. Grojec 50 

89 

Śląski Okręgowy Związek Łuczniczy w Żywcu 

IV Międzynarodowy Turniej Łuczniczy "O złotą ciupagę góralską"  

20 000 

34-300 Żywiec
ul. Grojec 50 

90 

Ludowy Klub Sportowy "POGÓRZE" Skoczów. 

Organizacja XII edycji Międzynarodowego Biegu pt. "Cross Świętojański" 

2 000 

43-430 Skoczów  

91 

Bielsko Bialskie Towarzystwo Sportowe "Włókniarz "w Bielsku Białej 

Organizacja X Międzynarodowego Turnieju Młodzików w piłce siatkowej z okazji dnia dziecka i przygotowań do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. 

1 000 

43-300 Bielsko Biała
ul.Widoka 12 

92 

Bielsko Bialskie Towarzystwo Sportowe "Włókniarz "w Bielsku Białej 

Organizacja ogólnopolskiego biegu na nartorolkach we wszystkich kategoriach wiekowych chłopców i dziewcząt. 

1 000 

43-300 Bielsko Biała
ul.Widoka 12 

93 

Klub Sportowy "Gwardia" w Bielsku Białej 

Organizacja VI Międzynarodowego Turnieju Nadziei Olimpijskich w JUDO " Beskidy 2000" 

5 000 

43-300 Bielsko Biała
ul. Warszawska 67 

94 

Cieszyński Klub Narciarski "Skręt" Cieszyn 

obsługa techniczna zawodów narciarskich " Międzynarodowe Mistrzostwa - Na Granicy" 

1 000 

43-400 Cieszyn
ul. Z.Kossak 12/ 61 

95 

Klub Sportowy "Wisła" w Wiśle. 

Organizacja Międzynarodowego Konkursu skoków narciarskich na igielicie w ramach Tygodnia Kultury Beskidzkiej. 

4 000 

43-460 Wisła
ul. Wyzwolenia 67 

96 

Beskidzkie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe Bielsko Biała 

Organizacja V Spartakiady sportowo-rekreacyjnej dla osób niepełnosprawnych 

5 000 

43-300 Bielsko Biała
ul.1 Maja 45 

97 

Rodzinny Klub Biegacza "Baca" w Radziechowach. 

Organizacja "Pucharu Bacy" w biegach narciarskich. 

5 500 

34-381 Radziechowy 1282. 

98 

Beskidzkie Stowarzyszenie Inicjatyw Sportowo-Rekreacyjnych i Turystycznych w Bielsku Białej. 

Organizacja Pucharu Beskidów w biegach przełajowych  

10 000 

43-300 Bielsko Biała
ul.1 Maja 45 

99 

Klub Sportowy "PIAST" Cieszyn 

VIII Międzynarodowy Turniej Piłki nożnej dziecięcej 

1 000 

43-400 Cieszyn
al. Jana Łyska 21 

100 

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Żywcu 

1.organizacja zawodów sportowych w/g przedstawianego harmonogramu we wniosku 

15 000 

34-300 Żywiec
ul. Krasińskiego 13 

101 

Kolejowy Klub Sportowy w Bielsku Białej 

Organizacja cyklu rekreacyjnych turnieii tenisowych "O Puchar Województwa Śląskiego" 

3 000 

43-300 Bielsko Biała
ul. Partyzantów 59. 

102 

Bielski Klub Sportowy "STAL" w Bielsku Białej 

III Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej Juniorów. 

3 000 

43-300 Bielsko Biała
ul. Rychlińskiego 19 

103 

Ognisko TKKF "Beskidek" w Bielsku Białej 

X Puchar Beskidów w Biegach na Orientację 

2 000 

43-300 Bielsko Biała
ul. Skoczowska 4 

104 

Klub Sportowy Psich Zaprzęgów w Ustroniu. 

Organizacja zawodów międzynarodowych cyklu "CARPATHIA CUP" , oraz wyjazd reprezentacji Klubu na Mistrzostwa Świata i Europy. 

3 000 

43-450 Ustroń
ul. Graniczna 5 

105 

Klub Żeglarski HALNY w Bielsku Białej 

Organizacja finału Pucharu Polski w klasie OMEGA  

3 000 

43-300 Bielsko Biała
ul. Grota Roweckiego 4 

106 

Stowarzyszenie Młodzi dla Szczyrku w Szczyrku 

Organizacja Pucharu Polski i Mistrzostw Europy w zjeździe na sankorolkach 

1 000 

43-370 Szczyrk
ul..Górska 8 

107 

Stowarzyszenie Rehabilitacji , Kultury Fizycznej , Turystyki i Integracji Osób Niepełnosprawnych Cieszyn. 

Ogólnopolska Spartakiada Lekkoatletyczna Osób Niepełnosprawnych 

6 000 

43-400 Cieszyn
ul. Przekopa 16 a skrytka 120 

108 

Stowarzyszenie Sportowo-Rekreacyjne "SOKÓŁ" w Szczyrku. 

4 "Wielka nagroda MTB Beskidy-Żywiec 2000" zawody ogólnopolskie. 

10 000 

43-370 Szczyrk
ul. Beskidzka 41 

       

SUMA 

500 000