Darmowa komunikacja dla kibiców na mecz z Koreą Południową

 Plik Plik

Koleje Śląskie będą wozić za darmo kibiców na rozgrywki 27 marca na Stadionie Śląskim. Wystarczy bilet na mecz

Tego dnia przewoźnik uruchomi dodatkowe składy na trasie Częstochowa- Gliwice- Katowice. Główną stacją do wysiadania będzie Chorzów- Batory.

„Na stadion dotrzesz bez problemu korzystając z licznych środków publicznego transportu zbiorowego. PZPN w porozumieniu ze Stadionem Śląskim zapewnił, że wszyscy posiadacze biletów / zaproszeń / akredytacji na mecz będą uprawnieni do bezpłatnego przejazdu tramwajami i autobusami na terenie gmin zrzeszonych w KZK GOP oraz pociągami „Koleje Śląskie”, tłumaczy PZPN w specjalnym informatorze dla kibica.

Tego dnia kierowcy bez specjalnej karty parkingowej nie maja szans na wjazd w okolice Stadionu. Rekomendowanymi punktami przesiadkowymi dla kierowców są punkty na trasach przejazdu linii kolejowych Kolei Śląskich docierających do stacji „Katowice” lub „Chorzów Batory”.

„Bardzo nam zależy, aby ten mecz odbył się w jak najlepszej atmosferze. Reprezentacja Polski zagra na zmodernizowanym Śląskim po raz pierwszy od 2009 roku. Oczekiwania kibiców co do organizacji wydarzenia są duże. Koleje Śląskie pomogą w tym dniu sprawnie i bez nerwów dotrzeć na mecz”, mówi marszałek Wojciech Saługa.

Galeria zdjęć
Po kliknięciu na obrazku zostanie otwarte okno modalne z dużą wersją obrazka. Możliwe będzie przeglądanie galerii kolejnych obrazków.
Korzystanie z galerii za pomocą skrótów klawiszowych:
  • Escape: zamyka galerie.
  • Spacja: uruchamia/zatrzymuje automatyczny slaidshow (play/pause).
  • Lewa strzałka: poprzedni slaid.
  • Prawa strzałka: następny slaid.
After clicking on the image a modal window will open with a large version of the image. It will be possible to browse the gallery of subsequent images.
Using the gallery using keyboard shortcuts:
  • Escape: closes the galleries.
  • Space: starts / stops automatic slaidshow (play / pause).
  • Left arrow: previous slaid.
  • Right arrow: next slaid.
 Plik  Plik  Plik

Linki do stron zewnętrznych
Więcej o dodatkowej komunikacji KZK GOP