Luiza z certyfikatem POT

 fot. arch. BP UMWS Tomasz Żak fot. arch. BP UMWS Tomasz Żak
Kompleks Sztolnia Królowa Luiza w Zabrzu otrzymał certyfikat Najlepszy Produkt Turystyczny 2018. Certyfikaty od 16 lat przyznaje Polska Organizacja Turystyczna

Certyfikatem wyróżnione zostały produkty wyjątkowe, zasługujące na to, by dowiedzieli się o nich turyści z całego świata.

W ramach nagrody Sztolnia Królowa Luiza w Zabrzu zostanie objęta programem promocyjnym Polskiej Organizacji Turystycznej. Posiadanie certyfikatu POT podnosi rangę produktu turystycznego i wzmacnia jego pozycję na rynku i w oczach turystów.

Kompleks Sztolnia Królowa Luiza jest drugim, obok Kopalni Guido, obiektem Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu, który zdobył to prestiżowe wyróżnienie. Polska Organizacja Turystyczna nagradza produkty, które wyróżniają się na tle branży i dają turystom wiele możliwości na spędzenie wolnego czasu w ciekawy sposób.

„Już po raz szesnasty Polska Organizacja Turystyczna wyróżniła atrakcyjne, nowatorskie i przyjazne produkty turystyczne. Cieszę, że z roku na rok poziom zgłoszeń jest coraz wyższy i mamy coraz więcej do zaoferowania zarówno turystom krajowym, jak i odwiedzającym nasz kraj gościom zza granicy. Konkurs, poza promocją nagrodzonych atrakcji, jest także formą docenienia ciężkiej pracy pasjonatów, którzy je tworzą” – mówił podczas gali Witold Bańka, minister sportu i turystyki . Kompleks Sztolnia Królowa Luiza zaprasza do odkrycia magii węglowych podziemi i poznanie w wyjątkowej formie niesamowitej historii rozwoju górnictwa. 


tagi: