Nagrody w dziedzinie sportu - 2018

Nagrody Marszałka Województwa Śląskiego za wybitne osiągniecia sportowe zawodników w 2018 roku

Załącznik do Uchwały
Zarządu Województwa Śląskiego
nr 60/12/VI/2019 z dn16.01.2019r.

 

  1. Marta Puda; szermierka/senior; TMS Zagłębie Sosnowiec; 3 miejsce w Mistrzostwach Europy Seniorów
  2. Magdalena Kulska; badminton/ junior; UKS "Unia" Bieruń; 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  3. Wiktor Trecki; badminton/ junior; UKS "Unia" Bieruń; 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  4. Jan Kardaszewicz; szermierka/junior; GKS "Piast" Gliwice; 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  5. Michał Bar; szermierka/junior; GKS "Piast" Gliwice; 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  6. Damian Michalak; szermierka/junior; GKS "Piast" Gliwice; 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  7. Wacław Bartolewski; szermierka/junior; GKS "Piast" Gliwice; 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  8. Zuzanna Cieślar; szermierka/junior; Zagłebiowski Klub Szermierczy Sosnowiec; 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  9. Barbara Brych; szermierka/junior; UKS "Wołodyjowski" Siemianowice Śląskie; 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  10. Remigiusz Waśkowski; zapasy/junior; LKS "Dąb" Brzeźnica; 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  11. Paweł Kejza; judo/junior; KS "Kejza Team" Rybnik; 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  12. Patrycja Jundziłł; siatkówka plażowa/junior; SPS Politechnika Częstochowska; 2 miejsce w Mistrzostwach Europy Juniorów
  13. Magdalena Stefanowicz; lekka atletyka/ junior; MKS-MOSM Bytom; 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  14. Kacper Blacha; baseball/junior; BUKS Gepardy Żory; 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  15. Emil Dudek; baseball/junior; BUKS Gepardy Żory; 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  16. Dominik Grzecicha; baseball/junior; BUKS Gepardy Żory; 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  17. Dawid Korzekwa; baseball/junior; BUKS Gepardy Żory; 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  18. Wiktoria Łężna; baseball/junior; BUKS Gepardy Żory; 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  19. Maria Rosół; baseball/junior; BUKS Gepardy Żory; 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  20. Maksymilian Serwotka; baseball/junior; BUKS Gepardy Żory; 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  21. Tomasz Szczygieł; baseball/junior; BUKS Gepardy Żory; 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  22. Patryk Zając; baseball/junior; BUKS Gepardy Żory; 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  23. Patryk Weżgowiec; baseball/junior; BUKS Gepardy Żory; 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  24. Konrad Wiśniewski; baseball/junior; BUKS Gepardy Żory; 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  25. Julia Kirsanow; baseball/junior; BUKS Gepardy Żory; 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  26. Paweł Drzymał; judo/junior; GKS "Czarni" Bytom; 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  27. Paulina Dziopa; judo/junior; GKS "Czarni" Bytom; 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  28. Kacper Kaczor; judo/junior; GKS "Czarni" Bytom; 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  29. Natalia Kropska; judo/junior; GKS "Czarni" Bytom; 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  30. Patryk Łoziak; judo/junior; GKS "Czarni" Bytom; 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  31. Julia Kowalczyk; judo/młodzieżowiec; KS "Polonia" Rybnik; 1 miejsce w Mistrzostwach Europy Młodzieżowców
  32. Rafał Wit; podnoszenie ciężarów/junior; WSSiRN "Start" Katowice; 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  33. Paulina Paszek; kajakarstwo/młodzieżowiec; KS AZS AWF Katowice; 1 miejsce w Mistrzostwach Europy Młodzieżowców
  34. Justyna Iskrzycka; kajakarstwo/młodzieżowiec; KS AZS AWF Katowice; 1 miejsce w Mistrzostwach Europy Młodzieżowców
  35. Milena Korbut; lekka atletyka/ junior; KS AZS AWF Katowice; 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  36. Karolina Mrochem; szermierka/młodzieżowiec; KS AZS AWF Katowice; 3 miejsce w Mistrzostwach Europy Młodzieżowców
  37. Justyna Święty-Ersetic; lekka atletyka/ senior; KS AZS AWF Katowice; 1 miejsce w Mistrzostwach Europy Seniorów
  38. Dominika Kossakowska; pływanie/junior; KS AZS AWF Katowice; 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  39. Karolina Szewczyk; snowboard/junior; KS AZS AWF Katowice; 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  40. Maksymilian Strąg; snowboard/junior; KS AZS AWF Katowice; 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  41. Jakub Kuzia; surfing/junior; Silesia Surf , Śląskie Stowarzyszenie Surfingu; 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów
  42. Mirosław Madzia; lekka atletyka/senior; Integracyjny Klub Sportowy Cieszyn; 3 miejsce w Mistrzostwach Europy Seniorów
  43. Damian Kulig; lekka atletyka/senior; Integracyjny Klub Sportowy Cieszyn; 3 miejsce w Mistrzostwach Europy Seniorów
  44. Janusz Rokicki; lekka atletyka/senior; Integracyjny Klub Sportowy Cieszyn; 1 miejsce w Mistrzostwach Europy Seniorów