Sylwestrowa Moc Przebojów – wstęp wolny

 graf. Telewizja Polsat graf. Telewizja Polsat
Największa impreza sylwestrowa odbędzie się na legendarnym Stadionie Śląskim. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny

„Zapraszam wszystkich mieszkańców naszego regionu, ale też z innych części kraju. To będzie niezapomniana noc. To będzie energetyczne przeżycie, które pozwoli nam wszystkim wejść w 2019 rok z pozytywną energią” – zachęca marszałek Jakub Chełstowski.

Sylwestrowa Moc Przebojów ruszy o godzinie 20.00. Bramy zostaną otwarte już o godzinie 18.30.

Wszystkie osoby wybierające się na Stadion Śląski zachęcamy do skorzystania z komunikacji publicznej, która kursować będzie ze zwiększoną częstotliwością. Park Śląski udostępnił miejsca parkingowe. Bilet parkingowy można zakupić w przedsprzedaży internetowej na stronie www.ticketmaster.pl do dnia 31 grudnia do godz. 16.00 w cenie 20 zł. Po zakupie bilet należy wydrukować i kierować się do Strefy Parkingowej poprzez współrzędne GPS podane na bilecie. Jeżeli w przedsprzedaży internetowej nie zostaną wykupione wszystkie miejsca parkingowe, będzie możliwość ich zakupienia na miejscu, w dniu imprezy, w momencie wjazdu na teren Parku Śląskiego, jednak w sprzedaży bezpośredniej cena biletu parkingowego wynosić będzie 30 zł. Liczba miejsc parkingowych na terenie Parku jest ograniczona.

Gospodarzami Sylwestrowej Mocy Przebojów 2018 są Telewizja Polsat, Miasto Katowice i Województwo Śląskie, a organizatorami imprezy są Stadion Śląski i firma Music Company. Patronami medialnymi są Fakt i Radio Eska.

Galeria zdjęć
Po kliknięciu na obrazku zostanie otwarte okno modalne z dużą wersją obrazka. Możliwe będzie przeglądanie galerii kolejnych obrazków.
Korzystanie z galerii za pomocą skrótów klawiszowych:
  • Escape: zamyka galerie.
  • Spacja: uruchamia/zatrzymuje automatyczny slaidshow (play/pause).
  • Lewa strzałka: poprzedni slaid.
  • Prawa strzałka: następny slaid.
After clicking on the image a modal window will open with a large version of the image. It will be possible to browse the gallery of subsequent images.
Using the gallery using keyboard shortcuts:
  • Escape: closes the galleries.
  • Space: starts / stops automatic slaidshow (play / pause).
  • Left arrow: previous slaid.
  • Right arrow: next slaid.
 Zdjęcie  graf. Park Śląski  graf. Telewizja Polsat

Załączniki
"Asystent Imprezowicza" [PDF 24,2MB]
Mapa imprezy [PDF 2,2MB]
Parkingi - mapa [PDF 2,4MB]

Linki do stron zewnętrznych
Bilety parkingowe
Sylwestrowa Moc Przebojów - strona internetowa

Filmy