Zdrowe Śląskie

Zdrowe Śląskie

Fanpage pod nazwą Zdrowe Śląskie powstał z myślą o rozpowszechnianiu wśród mieszkańców województwa śląskiego informacji dotyczących zdrowego stylu życia, nowinek medycznych oraz ważnych wydarzeń z dziedziny zdrowia, mających miejsce w Naszym Województwie.

Zapewniając dostęp do istotnych i ciekawych informacji o zdrowiu fanpage Zdrowe Śląskie łączy tych wszystkich, którzy chcą aktywnie dbać o zdrowie swoje i swoich bliskich. Ponadto, na profilu informujemy na bieżąco o wydarzeniach organizowanych przez Wydział Zdrowia i Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego, takich jak konferencje, pikniki, akcje dotyczące promocji i profilaktyki zdrowotnej. Zamieszczamy także newsy dotyczące wydarzeń i aktualności z trzydziestu sześciu Samodzielnych Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej dla których podmiotem tworzącym jest Województwo Śląskie oraz dziewięciu Spółek z udziałem Województwa Śląskiego (można je odnaleźć na stronie www.slaskie.pl w zakładce jednostki - ochrona zdrowia).

W trosce o Wasze zdrowie na profilu Zdrowe Śląskie umieszczamy także newsy, porady i inspiracje, dotyczące zdrowego stylu życia. Polub nas już dziś, a będziesz na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami i zadbasz o zdrowie swoje i swoich bliskich.

Fanpage prowadzi Wydział Zdrowia i Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.

facebook.com/zdroweslaskie

Linki do stron zewnętrznych
Wydział Zdrowia i Polityki Społecznej - książka teleadresowa
Placówki ochrony zdrowia