Kto Euroliderem, a co cudem Funduszy Europejskich?

Do 20 kwietnia możesz zagłosować w dwóch konkursach dotyczących funduszy Unii Europejskich

Trwa internetowe głosowanie w tegorocznych edycjach konkursów „Eurolider" i „Polska Pięknieje - 7 Cudów Funduszy Europejskich". Potrwa do 20 kwietnia br.

Konkurs EUROLIDER polega na wyróżnieniu osób, które swoim zaangażowaniem na rzecz rozwoju lokalnego i regionalnego oraz aktywizacji mieszkańców, sięgając po Fundusze Europejskie, zmieniają na lepsze otaczającą nas rzeczywistość.

Wśród siedmiu nominowanych do nagrody kandydatów znalazła się przedstawicielka województwa śląskiego. Jest to Bożena Nowak - naczelnik Wydziału Rozwoju Miasta i Funduszy Europejskich w Urzędzie Miasta Tychy. Kandydatka zrealizowała 15 projektów dofinansowanych z Unii Europejskiej.

Poczytaj o wybranych projektach:

Głosowanie odbywa się na stronie: www.eurolider.gov.pl  

Nagrodą dla laureata w głosowaniu internautów jest nagroda rzeczowa o wartości do 3000 zł.

Celem drugiego konkursu Polska Pięknieje - 7 Cudów Funduszy Europejskich" jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych przedsięwzięć współfinansowanych z funduszy europejskich.

Rywalizuje w nim 19 projektów, dwa z nich realizowane są na terenie województwa śląskiego w ramach Regionalnego Programu Województwa Śląskiego. Są to:

Głosowanie odbywa się na stronie: www.polskapieknieje.gov.pl

Nagrodą dla zwycięskiego projektu w głosowaniu internautów jest statuetka „Polska Pięknieje - 7 Cudów Funduszy Europejskich".