Pobiegnij dla WOŚP

 Bieg z sercem WOŚP w Parku Śląskim - konferencja prasowa. fot. Patryk Pyrlik / UMWS Bieg z sercem WOŚP w Parku Śląskim - konferencja prasowa. fot. Patryk Pyrlik / UMWS
Przed nami 8 edycja Biegu z sercem WOŚP w Parku Śląskim

W trakcie konferencji prasowej, która odbyła się w siedzibie Parku Śląskiego, organizatorzy poinformowali, że na liście startowej jest już 750 zawodników, a zapisy wciąż trwają. W spotkaniu uczestniczyli wicemarszałek Łukasz Czopik, członek Zarządu Województwa Krzysztof Klimosz, radna Sejmiku Alina Nowak, wiceprezydent Chorzowa Marcin Michalik, prezes Parku Śląskiego Paweł Bilangowski i Alicja Pochmara z chorzowskiego oddziału WOŚP.

„Cieszę się, że po pandemii WOŚP wraca do Parku Śląskiego i mam nadzieję, że to wydarzenie na stałe zagości w tym miejscu. Zapraszam do udziału w biegu, albo do wsparcia finansowego akcji. Najważniejszy jest wspólny cel, czyli zbiórka środków na rzecz potrzebujących” – mówił Krzysztof Klimosz, członek Zarządu Województwa Śląskiego.

Bieg z sercem WOŚP w Parku Śląskim startuje 29 stycznia o godz. 11.00. Trasa biegu liczy 7 kilometrów. Wpisowe kosztuje 40 zł, a całość zebranej w ten sposób kwoty wesprze WOŚP.

„Park Śląski jest idealnym miejscem na tego typu wydarzenia. Każdego dnia z parkowych alejek korzystają setki biegaczy, ale to jest wyjątkowy bieg. WOŚP jednoczy Polaków w tym wsparciu dla najbardziej potrzebujących” - tłumaczył Paweł Bilangowski, prezes Parku Śląskiego.

W trakcie spotkania przedstawiciele samorządu województwa przekazali na licytację podwójne zaproszenie na koncert Andrea Bocelliego na Stadionie Śląskim oraz piłkę, którą rozegrano pierwszy mecz reprezentacji Polski po powrocie na zmodernizowany obiekt. Polscy piłkarze zmierzyli się wówczas z Portugalią. Prezes Parku przekazał na licytację bilet na indywidualną wycieczkę z przewodnikiem po całym Parku Śląskim dla pięciu osób.

Galeria zdjęć
Po kliknięciu na obrazku zostanie otwarte okno modalne z dużą wersją obrazka. Możliwe będzie przeglądanie galerii kolejnych obrazków.
Korzystanie z galerii za pomocą skrótów klawiszowych:
 • Escape: zamyka galerie.
 • Spacja: uruchamia/zatrzymuje automatyczny slaidshow (play/pause).
 • Lewa strzałka: poprzedni slaid.
 • Prawa strzałka: następny slaid.
After clicking on the image a modal window will open with a large version of the image. It will be possible to browse the gallery of subsequent images.
Using the gallery using keyboard shortcuts:
 • Escape: closes the galleries.
 • Space: starts / stops automatic slaidshow (play / pause).
 • Left arrow: previous slaid.
 • Right arrow: next slaid.
 Bieg z sercem WOŚP w Parku Śląskim - konferencja prasowa. fot. Patryk Pyrlik / UMWS Bieg z sercem WOŚP w Parku Śląskim - konferencja prasowa. fot. Patryk Pyrlik / UMWS Bieg z sercem WOŚP w Parku Śląskim - konferencja prasowa. fot. Patryk Pyrlik / UMWS Bieg z sercem WOŚP w Parku Śląskim - konferencja prasowa. fot. Patryk Pyrlik / UMWS Bieg z sercem WOŚP w Parku Śląskim - konferencja prasowa. fot. Patryk Pyrlik / UMWS Bieg z sercem WOŚP w Parku Śląskim - konferencja prasowa. fot. Patryk Pyrlik / UMWS Bieg z sercem WOŚP w Parku Śląskim - konferencja prasowa. fot. Patryk Pyrlik / UMWS Bieg z sercem WOŚP w Parku Śląskim - konferencja prasowa. fot. Patryk Pyrlik / UMWS Bieg z sercem WOŚP w Parku Śląskim - konferencja prasowa. fot. Patryk Pyrlik / UMWS Bieg z sercem WOŚP w Parku Śląskim - konferencja prasowa. fot. Patryk Pyrlik / UMWS Bieg z sercem WOŚP w Parku Śląskim - konferencja prasowa. fot. Patryk Pyrlik / UMWS Bieg z sercem WOŚP w Parku Śląskim - konferencja prasowa. fot. Patryk Pyrlik / UMWS Bieg z sercem WOŚP w Parku Śląskim - konferencja prasowa. fot. Patryk Pyrlik / UMWS Bieg z sercem WOŚP w Parku Śląskim - konferencja prasowa. fot. Patryk Pyrlik / UMWS Bieg z sercem WOŚP w Parku Śląskim - konferencja prasowa. fot. Patryk Pyrlik / UMWS Bieg z sercem WOŚP w Parku Śląskim - konferencja prasowa. fot. Patryk Pyrlik / UMWS Bieg z sercem WOŚP w Parku Śląskim - konferencja prasowa. fot. Patryk Pyrlik / UMWS

Linki do stron zewnętrznych
Bieg z sercem WOŚP w Parku Śląskim - zapisy