Świąteczna Wioska zaprasza

 graf. mat. organizatora graf. mat. organizatora
8 grudnia w Koniakowie na terenie przy Ochotniczej Straży Pożarnej zostanie zainaugurowana działalność Świątecznej Wioski

Wydarzenie „Świąteczna Wioska” jest objęte patronatem Marszałka Województwa Śląskiego Jakuba Chełstowskiego. Współorganizatorem jest Ars Cameralis - Instytucja Kultury Województwa Śląskiego.

- Świąteczna Wioska jest przebogata w atrakcje, warto więc znaleźć chwilę wolnego czasu w tej przedświątecznej gonitwie i odwiedzić to wyjątkowe miejsce w Koniakowie. Udzieli nam się klimat zbliżającego się Bożego Narodzenia, a w programie jest między innymi iluminacja świątecznego oświetlenia, strefa animacji - warsztaty kreatywne, gry i zabawy dla dzieci i młodzieży oraz warsztaty kulinarne - mikołajkowa kawiarenka z pysznymi napojami i słodkościami. Każdy znajdzie coś dla siebie! – zaprasza marszałek Jakub Chełstowski.

Świąteczna Wioska zostanie otwarta punktualnie o godzinie 15.00

- Razem zapalimy światełka na choince przed strażnicą, tworząc niepowtarzalny klimat świąteczny. Nie zabraknie warsztatów kulinarny dla dzieci i młodzieży! Pod okiem doświadczonych instruktorów będziecie mieli okazję stworzyć między innymi własne świąteczne prezenty, takie jak: lampiony, maskotki , kule do kąpieli, świąteczne stroiki, które ozdobią Wasze domy i nadadzą im magicznego klimatu. W strefie animacji nasi elfowi animatorzy poprowadzą gry i zabawy integracyjne dla dzieci! Będzie głośno, radośnie i pełne świątecznej magii! – zachęcają organizatorzy. 


tagi: